Wolfenstein Youngblood

ZSMagazine

Music | Culture | Livestyle | Technology | Gaming

ČlánkyGaming

Wolfenstein Youngblood

Nový Wolfenstein se bude odehrávat v roce 1980, a bude zasazen do Paříže.Hlavními propagonisty jsou dvojčata Sophia a Jessica Blazkowicz,které se vydají na záchranu jejich otce B.J. Blazkowicz. Sophia a Jessica nejsou zkušený vrazi nácků jako jejich rodiče, ale poté, co se dozvěděli, že jejich otec zmizel v Paříži, ukradli dva specialní obleky a vrtulník FBI. Zdá se, že Youngblood překlenuje propast mezi událostmi New Colossus a předpokládaným eventuálním třetím Wolfensteinem.

Sestry mají své vlastní dovednosti a schopnosti, které lze během postupu vylepšovat. Schopnosti budou rozděleny, aby vyhovovali každému hernímu stylu Pro stealth hráče je tu maskovací schopnost, díky které se na krátkou dobu zneviditelníte. Zároveň ale budou schopnosti i pro akční přístup jako je schopnost házení těžkými dveřmi atd.

Pokud si hru koupíte v digital deluxe verzi dostanete “Buddy Pass” který vám umožní hru hrát v Co-Opu s vaším kamarádem, aniž by jí musel vlastnit.

Hra bude dostupná na Xboxu, Playstation 4, Nintendo Switch a PC.Datum vydání pro PC verzi byl stanoven na 25.7.2019 a jejich konzolové verze vyjdou o den později.

Zdroj: Bethesda.net

Jan Hruška Editor
Writer
×
Jan Hruška Editor
Writer
PC Gamer

Comment here