DomácíFilmKulturaZprávy

Strašidelná rodina Decastelo vyrazila do kina

Tak trochu divná rodinka Decastelo. Krásna moderátorka Eva Decastelo dorazila na premiéru s dětmi v tematickém oblečení. Všichni tři, dcera Zuzka i syn Míša, zvolili tmavé outfity a inspirací a předlohou se jim stala stejně zábavné, bláznivé a výstřední postavy z komedie s názvem Addamsova rodina. Na premiéru zavítal i herec a dabér Martin Písařík se synem a v obležení kamarádů. Sám Písařík ve snímku dabuje jednu z hlavních postav, otce rodiny Gomeze. 

Českou premiéru všem známé Addamsovy rodiny se nenechala ujít Sandra Nováková s partnerem a malým Mikulášem, Martinovi Dejdarovi dělal doprovod syn Matěj, který je jeho mladší kopií. To, že jablko nepadá daleko od stromu, se potvrzuje i u herečky Báry Kodetové a houslisty Pavla Šporcla, jejichž dcery jako by tatínkovi z oka vypadly.

Martin Písařík si po zhlédnutí filmu a zároveň svého dabingového výkonu v něm tak trochu postěžoval: „Bohužel, už mluvím jen táty a starší lidi, žádné mladíky.“

Na strašidelnou animovanou komedii Addamsova rodina a na její všechny členy se můžete těšit na plátnech českých kin od 31. října. Gomez, Morticia, Pugley, Wednesday a Věc se tentokrát přestěhovali do nového města New Jersey a jejich strasti i slasti s novými sousedy slibují velké dobrodružství.

Petr Hruška Administrator
Author Details
Fotograf a novinář milující hudbu, kulturu, přírodu a auta. Zakladatel a majitel agentury HRU-SKA a magazínů Zvlastnistyl.cz a ZSMagazine.cz.
×
Petr Hruška Administrator
Fotograf a novinář milující hudbu, kulturu, přírodu a auta. Zakladatel a majitel agentury HRU-SKA a magazínů Zvlastnistyl.cz a ZSMagazine.cz.

Comment here