FilmKultura

Ledové království je zpět Na premiéru dorazila i Martina Gavriely s nejmladším synem

Na pokračování megaúspěšné pohádky Ledové království II se těšil nejeden malý i velký fanoušek. Společnost Cinema City si v rámci uvedení tohoto oblíbeného animáku připravila v prostorách VIP kina na Chodově speciální projekci za účasti princezen Elsy a Anny. Možnost se s princeznami vyfotit si nenechali ujít nejen velcí influenceři jako Sharlota, Not so funny Any nebo Mariana Prachařová, ale i slavné maminky Petra Svoboda, Bára Kodetová, Kateřina Kristelová a Martina Gavriely.

Po dlouhých šesti letech přichází do tuzemských kin druhý díl příběhu Elsy s kouzelnou ledovou mocí a její sestry Anny. Mají před sebou velký úkol, a to zjistit, kde se vůbec Elsina magie vzala. Do dobrodružství se ale nevrhají sami, po boku jim stojí, stejně jako v prvním příběhu, prodavač ledu Kristoff se sobem Svenem a bláznivý sněhulák Olaf.

“Moc se nám to líbilo,” uvedla moderátorka Petra Svoboda. Do kina dorazila jen se starší dcerou Ráchel a brzy zase musela zpět domů za malým Eduardem. Martina Gavriely naopak malého synka do kina vzala a společně i s partnerem Marcusem Tranem si tak užili společný večer ve společnosti animovaných hrdinů.

VIP sály Cinema City na Chodově nabízejí kromě polohovatelných sedaček v sálech s maximální kapacitou 42 míst také neomezenou konzumaci popcornu, nachos a PMX nápojů. Zároveň si každý může dopřát z rautu, který je připravován denně z čerstvých surovin přímo ve VIP kuchyni. A co je hlavní? Není dostupný pouze pro VIP hosty nebo influencery, ale může do něj zavítat úplně každý. Více informací o projekcích ve VIP sále na www.cinemacity.cz/VIP

Očekávanou filmovou novinku Ledové království II však samozřejmě můžete vidět i v klasických formátech 2D, 3D, případně pak v IMAX nebo 4DX, stačí si vybrat v programu na www.cinemacity.cz

Petr Hruška Administrator
Author Details
Fotograf a novinář milující hudbu, kulturu, přírodu a auta. Zakladatel a majitel agentury HRU-SKA a magazínů Zvlastnistyl.cz a ZSMagazine.cz.
×
Petr Hruška Administrator
Fotograf a novinář milující hudbu, kulturu, přírodu a auta. Zakladatel a majitel agentury HRU-SKA a magazínů Zvlastnistyl.cz a ZSMagazine.cz.

Comment here